Ogłoszenie stypendiów na działalność artystyczną w Jastrzębiu-Zdroju

Władze Jastrzębia-Zdroju ogłosiły możliwość ubiegania się o stypendia na rok 2025, które mają na celu wspieranie przedsięwzięć związanych z twórczością artystyczną, opieką nad zabytkami oraz upowszechnianiem kultury. Wysokość stypendium nie przekroczy 10 tys. złotych brutto. Zainteresowani mogą składać wnioski do końca listopada 2024 roku. Zachęca się wszystkich utalentowanych mieszkańców do aplikacji.

Stypendia będą przyznawane na realizację konkretnych projektów artystycznych oraz inicjatyw kulturalnych, które zaplanowane są na rok 2025. Osoby ubiegające się o wsparcie powinny przedłożyć pisemne wnioski do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki, mieszczącego się w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój. Wnioski muszą być kompletne i złożone przed określonym terminem, inaczej nie będą rozpatrywane.

Warto podkreślić, że szczegółowe informacje na temat zasad ubiegania się o stypendium można znaleźć na stronie internetowej miasta oraz bezpośrednio w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki. Mieszkańcy mogą skorzystać z numerów telefonów, aby uzyskać dodatkowe wyjaśnienia dotyczące procesu składania wniosków. Zachęca się do przygotowywania projektów, które mogłyby wzbogacić kulturalne życie społeczności lokalnej.

Oceń: Ogłoszenie stypendiów na działalność artystyczną w Jastrzębiu-Zdroju