Trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery w Jastrzębiu-Zdroju

Obecnie w Jastrzębiu-Zdroju odbywa się XVI edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, która trwa do 20 października. W bieżącym roku hasłem przewodnim jest „Pasja, Motywacja, Odwaga”. W szerokim zakresie działań organizowanych przez Jastrzębskie Doradztwo Kariery, mieszkańcy mogą skorzystać z oferty wielu wydarzeń. Wśród nich znalazły się ciekawe inicjatywy, które mają na celu wspieranie rozwoju kariery lokalnej społeczności.

Jednym z kluczowych wydarzeń była organizacja Kiermaszu Ofert Pracy, który miał miejsce w punkcie doradztwa dla młodzieży YOLO „Young on board” Labour Office. Spotkanie to zgromadziło znaczną ilość zainteresowanych, a udział wzięło 17 wystawców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele 7 pracodawców, 3 placówki oświatowe oraz 3 służby mundurowe, co świadczy o wysokim zainteresowaniu ofertami pracy.

Wydarzenie to objął Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, Michał Urgoł. Dalsze informacje na temat planowanych działań oraz pełny harmonogram można znaleźć w materiałach dotyczących Jastrzębskiego Tygodnia Kariery. Dzięki różnorodności propozycji, zarówno młodzież, jak i dorośli mieszkańcy mają szansę na wsparcie w zakresie kariery zawodowej i edukacyjnej.

Oceń: Trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery w Jastrzębiu-Zdroju